Ankara Ağır Ceza Avukatı

Ankara Ağır Ceza Avukatı Ankara Ceza Avukatı

Ankara Ağır Ceza Avukatı / İstanbullu Hukuk Bürosu Ekibi

İstanbullu Hukuk bürosunun kurucusu olan Mehmet İstanbullu, emekli olduktan sonra 2013 yılında avukatlık mesleğine başlamış ve halen başarılı bir ağır ceza avukatı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kamu hukuku, ceza hukuku ve idare hukuku gibi alanlarda uzmanlaşan İstanbullu, özellikle ağır ceza suçlarına yönelik davaları takip etmektedir.

İletişime Geçin

Ankara Ağır Ceza Avukatı Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

Hizmet verdiği alanlar

Ankara ağır ceza avukatı, başta Ankara olmak üzere Türkiye genelindeki ağır ceza davalarında hukuki destek ve temsil hizmeti sunmaktadır. Ağır ceza avukatları, ağır ceza mahkemelerinin görev alanına giren kasten adam öldürme, rüşvet, dolandırıcılık, yağma, cinsel saldırı, uyarıcı ve uyuşturucu madde ticareti ve imalatı gibi toplumun huzurunu ve düzenini tehdit eden ağır ceza suçlarından yargılanan kişileri temsil eder ve savunur. Ağır ceza avukatı, bu gibi zorlu davalarda müvekkillerinin haklarını korumak ve adaletin sağlanması için titizlikle çalışır. Ayrıca, avukatlar suçun işlenmesi ve sonuçlarıyla ilgili tüm kanıtları değerlendirir, müvekkillerinin haklarını ve özgürlüklerini savunurken en etkili stratejiyi belirler ve yasal süreç boyunca onlara rehberlik eder.

Bilgi ve Danışmanlık

Bize mail gönderin, size yardım edelim

Ankara’da Ağır Ceza Avukatı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara'da ağır ceza avukatı seçerken dikkat etmeniz gereken önemli faktörler bulunmaktadır. İlk olarak, avukatın deneyimi ve başarı oranı, sizin davaya en uygun avukatı bulmanızda kritik öneme sahiptir. İkincisi, iletişim becerileri ve müşteri hizmetlerine verdiği önem, süreç boyunca rahat ve güvende hissetmeniz açısından önemlidir. Üçüncü olarak, avukatın etik değerleri ve dürüstlüğü, sizin haklarınızı en iyi şekilde savunabilmesi için gereklidir. Son olarak, maliyet ve ücretler konusunda şeffaf olması, bütçenize uygun hizmet alabilmeniz adına önem taşımaktadır. Ankara ağır ceza avukatı tavsiye faktörlerini göz önünde bulundurarak en doğru ağır ceza avukatını Ankara'da bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın
lawyer
lawyer

2023 Ankara Ağır Ceza Avukatı Ücretleri

2023 Ankara ağır ceza avukatı ücretleri; mahkemeye, davanın ağırlığına ve davanın özelliğine göre değişiklik gösterebilir. 2023 yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine göre, avukatın ücreti ağır ceza mahkemelerinde 17.400 TL’den aşağı olamaz. Asgari ücretin altında olmamak kaydıyla müvekkil ve ceza avukatı, ücreti serbestçe belirleyebilir. 2023 ağır ceza avukatı ücretleri hakkında ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Şimdi İletişime Geçin

Sık Sorulan Sorular

Bize sorulan sorular

1) Ağır ceza avukatları ücretleri ne kadar?

Ağır ceza avukatlarının ücretleri; dava süreci, davaya konu olan suçun türü, avukatın tecrübesi ve başarı oranı gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle, net bir ücret belirtilmesi mümkün değildir.

2) Ankara ağır ceza avukatı hangi suçlara bakar?

Ağır ceza avukatı; müebbet hapis, ağırlaştırılmış müebbet hapis ve on yıldan fazla hapis cezası gerektiren suçlara yönelik davalara bakmaktadır.

3) Ankara’da en iyi ağır ceza avukatı nasıl bulunur?

Ankara Barosu’na bağlı avukatların listesini inceleyebilir ya da internet üzerinden Ankara’daki ceza avukatlarının uzmanlıklarını, deneyimlerini ve hizmetlerini araştırarak seçim yapabilirsiniz.

4) Ankara'da en iyi ceza avukatları kimlerdir ?

Ankara’nın en iyi ceza avukatları gibi bir sıralama bulunmasa da iletişim becerisi yüksek, dava sürecini başarılı şekilde yürüten, müvekkilini en iyi şekilde savunan ve temsil eden kişiler en iyi ağır ceza avukatı olarak nitelendirilmektedir.

Sorularınız mı var?

Büro Adresi

Kavaklıdere Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Sümer Apartmanı, 167/21, Bakanlıklar, 06650, Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma / 08.00 - 18.00